fbpx
English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Polski Polski

koszyk


Sklep

Outlet OZE Sunday Market

Nowoczesne i wydajne inwertery producentów:Kupuj i sprzedawaj na giełdzie OZE. Sunday Market to outlet fotowoltaiki, który umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń. Skorzystaj już teraz!

Panele fotowoltaiczne

Importerskie ceny paneli fotowoltaicznych renomowanych producentów:

DAH SOLAR
ZNSHINESOLAR
LEAPTON
ULICA SOLAR
LONGI SOLAR

Inwertery

Nowoczesne i wydajne inwertery producentów:

KEHUA
GROWATT
SOFAR

Pompy ciepła

Pompy ciepła o różnej mocy i specyfikacji dostosowane do Twoich oczekiwań

SPRSUN

Sunday Energy
Hurtownia fotowoltaiczna

W ciągu godziny Słońce dostarcza Ziemi więcej energii niż zużywa się na niej w ciągu całego roku. To jeden z powodów, dla których wykorzystanie promieni słonecznych do wytwarzania energii elektrycznej uważa się za technologię przyszłości. Hurtownia fotowoltaiczna Sunday Energy zapewnia sprzęt dla instalatorów, handlowców oraz osób prywatnych w cenach importerskich.

Otrzymują najlepsze oferty na sprzęt do fotowoltaiki

Panele
fotowoltaiczne

Eksploatacja promieni słonecznych, aby za ich pomocą wytworzyć prąd elektryczny obecnie stanowi najbardziej korzystny sposób pozyskania energii. Elektrownie słoneczne nie tylko są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ wykorzystuje się odnawialne źródło energii, jakim jest słońce, ale i wiążą się z wymiernymi korzyściami ekonomicznymi (niwelowanie rachunków za prąd). Jednak, aby móc z tego korzystać, należy zamontować panele fotowoltaiczne oraz instalację solarną.

panele Dah Solar

panele fotowoltaiczne Talesun

Inwertery
fotowoltaiczne

Inwertery fotowoltaiczne w ofercie Sunday Energy – Hurtowni fotowoltaicznej. Markowe produkty w importerskich cenach. Szeroki wybór falowników dostępnych od ręki. Polecamy inwertery chińskiego producenta KEHUA oraz amerykańskiego Growatt. Jesteś instalatorem fotowoltaiki i chcesz kupować osprzęt do instalacji PV w najlepszych cenach? Dołącz do nas i sprawdź co daje Sunday dla kontrahentów B2B.

Pompy ciepła

Inwerterowe pompy ciepła to coraz częściej wybierane źródło energii cieplnej w domu i firmie. Nie wymaga instalacji komina i może być jedynym źródłem ciepła również do podgrzania wody. W ofercie hurtowni fotowoltaicznej Sunday Energy znajduje się szeroki wybór pomp ciepła renomowanych producentów takich jak SPRSUN oraz NULITE. Importerskie ceny i atrakcyjny system współpracy B2B z naszymi kontrahentami to konkurencyjna oferta na polskim rynku OZE.

pompa ciepła Sprsun

Konkurencyjne ceny
Paneli fotowoltaicznych z Chin

Chiny to absolutny lider rynku, zarówno jeśli chodzi o produkcję gotowych paneli, jak i półproduktów. W pierwszej 10 producentów paneli słonecznych o największych mocach przerobowych, 8 pochodzi z Chin.

Sunday Energy SA współpracuje jedynie z uznanymi na Świecie dostawcami komponentów PV.

Jesteś instalatorem fotowoltaiki? Prowadzisz firmę?
Sprawdź naszą ofertę B2B

Gdzie i jak sprawdza się fotowoltaika?
DOM / FIRMA / GOSPODARSTWO

 

Fotowoltaika dla domu

Bezpieczeństwo i niezależność energetyczna to wspaniała idea, którą można przekuć w rzeczywistość. Odpowiedzią na to jest fotowoltaika. Dowiedz się więcej o fotowoltaice.

 

Instalacje PV dla firm

Optymalizacja wydatków w firmie za energię elektryczną to coraz bardziej popularny case. Możesz obniżyć koszty energii elektrycznej prawie o 95% dzięki fotowoltaice.

Fotowolatika dla gospodarstw

Prowadzisz gospodarstwo rolne i chcesz obniżyć rachunki za prąd? Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczną dedykowaną dla rolników. Zapoznaj się z korzyściami inwestycji.

Farmy fotowoltaiczne

Masz grunt pod farmę fotowoltaiczną? Chcesz zainwestować i produkować energie na swoim polu? Nasz program współpracy otwiera nowe możliwości dla farm PV i właścicieli gruntów.

informacje i artykuły
Blog SundayEnergy

Informujemy o nowościach w branży energetycznej, możliwościach i zmianach, które mają wpływ na portfel. Na naszym blogu uzyskasz informacje odnośnie dofinansowań, poznasz specyfikę działania osprzętu oraz przedstawiamy ciekawe dane mikro i makroekonomiczne dla instalacji PV w Polsce, zapraszamy do czytania i obserwowania naszych kanałów społecznościwych.

Masz pytania? Interesuje Cię instalacja lub zakup sprzętu? Skontaktuj się z nami!

Panele fotowoltaiczne

Pozyskiwanie energii elektrycznej za pomocą paneli słonecznych staje się coraz częściej i coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem np. podczas budowania domu. Pragnąc ekologicznego i zdrowego sposobu korzystania z energii warto zwrócić swoją uwagę na panele firmy Sunday Energy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Instalacja fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają na pozyskiwanie energii w sposób całkowicie ekologiczny oraz ekonomiczny. Rosnące rachunki za prąd nie są najlepszym przyjacielem żadnego z nas dlatego firma Sunday Energy dba o to aby pomagać swoim klientom w drodze do skutecznego oszczędzania.

Farma fotowoltaiczna

Firma Sunday Energy oferuje atrakcyjne warunki współpracy dotyczącej przejęcia danego gruntu w dzierżawę pod farmy PV. Farmy fotowoltaiczne mogą powstać jedynie na gruncie o powierzchni 2 ha bez drzew i zabudowań.

Importer paneli fotowoltaicznych

Firma Sunday Energy współpracuje z najbardziej uznanymi na Świecie dostawcami komponentów PV.

Instalatorzy fotowoltaiki

Firma Sunday Energy posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą doskonale znającą się na swoim fachu. Panowie służą pomocą zarówno podczas doradztwa jak i wykonania danego projektu.