fbpx
English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Polski Polski

koszyk


Sklep

Leapton
Panele fotowoltaiczne

Leapton Solar to zintegrowana firma fotowoltaiczna skupiająca się na ogniwach słonecznych, modułach, montażu i badaniach, rozwoju systemów zasilania, produkcji oraz sprzedaży. Produkty Leapton obejmują ogniwa słoneczne, moduły, system montażowy, śrubę uziemiającą, falownik, skrzynkę przyłączeniową oraz inne niezbędne akcesoria.

leapton solar
Otrzymują najlepsze oferty na sprzęt do fotowoltaiki

O firmie Leapton

Siedziba – LEAPTON ENERGY CO., LTD została założona w Kobe w Japonii w 2012 roku. Firma koncentruje się nie tylko na badaniach i rozwoju oraz sprzedaży systemu energii słonecznej, modułów słonecznych, systemu montażowego i śruby uziemiającej w Japonii, ale także koncentruje się na rozwoju , zarządzanie i konserwacja po elektrowni słonecznej. Zbudowaliśmy własne elektrownie słoneczne w całej Japonii, opierając się na własnych zasobach. Obecnie mamy ponad 200 agentów współpracujących w Japonii, a sieć marketingowa rozeszła się po całej Japonii, od Hokkaido po Kiusiu na Okinawie. Ponadto Leapton utworzył magazyny logistyczne w Kanto, Kansai i środkowej Japonii, tworząc wysokowydajny system dystrybucji logistycznej. Wraz z ciągłym rozwojem i rozszerzaniem działalności, w 2015 roku powstał oddział w Tokio, który koncentruje się na sprzedaży produktów fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne Leapton

Leapton Solar koncentruje się na projektowaniu i integracji systemów wysokiej jakości produktów i jest zaangażowany w opracowywanie i promowanie systemów generowania energii fotowoltaicznej średniej i wysokiej klasy. Dzięki silnemu wsparciu technicznemu, naukowego zarządzania produkcją i ścisłej kontroli jakości, wszystkie produkty osiągają wiodący poziom w branży i zostały zatwierdzone przez TUV, PID, Chemitox, SGS, CQC, GAMCORP i inne międzynarodowe autoryzowane certyfikaty.
Klienci mogą od samego początku korzystać z szeregu usług pomocniczych, takich jak badania terenowe, pomiary, projektowanie, montaż i obsługa posprzedażna, zarówno przy projektach komercyjnych, jak i przemysłowych.

Bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych Talesun

Sunday Energy jest oficjalnym partnerem handlowym marki Leapton i bezpośrednim importerem. Oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne panele