fbpx
English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Polski Polski

koszyk


Sklep

Talesun
Panele fotowoltaiczne

Korzenie Spółki TALESUN Solar sięgają do 2010 r. Wciąż jest jednostką zależną grupy Zhongli, utworzonej w 1988 r. Główna Siedziba TALESUN Solar i jednego z jej zakładów produkcyjnych znajduje się w Chinach. Sukcesem marki jest przynależność do czołowej dziesiątki producentów Tier 1 wg serwisu Bloomberg od roku 2016. Obecność w tak renomowanym i istotnym dla rynku fotowoltaicznego rankingu największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie czyni markę Talesun godną polecenia.


Otrzymują najlepsze oferty na sprzęt do fotowoltaiki

Produkcja paneli Talesun

Zespół tworzący firmę Talesun powstał w 2010 r. i jest częścią globalnego holdingu wysoko wykwalifikowanych, wyspecjalizowanych i współpracujących ze sobą profesjonalistów. Talesun charakteryzuje się znaczącymi zdolnościami produkcyjnymi i dostosowywaniem rozwiązań do rynkowych potrzeb, co pozwala klientom podejmować rzetelne i skuteczne decyzje. Marka Talesun jako jednostka zależna grupy kapitałowej Zongli korzysta z jej potencjału w zakresie badań i rozwoju oraz innowacji. Innowacyjne podejście w produkcji przyczynia się do wzrostu globalnej pozycji firmy na rynku paneli fotowoltaicznych. TALESUN Solar jest jedną z niewielu chińskich firm, które otrzymały certyfikat jakości VDE wydawany dla produktów sprawdzonych w branży fotowoltaicznej, a także certyfikat „China Photovoltaic Top Runner Award ”, który potwierdza jakość produktów TALESUN Solar.

Charekterystyka paneli PV Talesun Solar

Talesun solar zajmuje się produkcją polikrystalicznych oraz monokrystalicznych ogniw i modułów fotowoltaicznych. Co wyróżnia panele fotowoltaiczne Talesun Solar? Produkty wyróżniają wysokowydajne moduły mocy 100KWp w konkurencyjnych cenach. Panele fotowoltaiczne Talesun posiadają certyfikaty potwierdzające ich wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne m.in. silne opady śniegu, gradu oraz deszczu. Dodatkowo ogniwa zostały wykonane w technologii PERC. Firma posiada również certyfikaty IEC 61215, IEC 61730, UL 1703, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Oddziały Talesun solar ulokowane są w HongKongu, Singapurze, Monachium i San Jose. Decydując się na panele fotowoltaiczne Talesun otrzymujesz 12-letnią gwarancję na produkt oraz 25-letnią gwarancję wydajności.

Bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych Talesun Solar

Sunday Energy jest oficjalnym partnerem handlowym marki Talesun Solar i bezpośrednim importerem.

Dostępne panele