fbpx
English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Polski Polski

koszyk


Sklep

SPRSUN
Pompy ciepła

Przedsiębiorstwo SPRSUN założone w 1999 roku w Chinach jest profesjonalnym producentem pomp ciepła. SPRSUN produkuję kilka różnych typów pomp ciepła, do których należą pompy ciepła powietrze-woda, niskotemperaturowe, wysokotemperaturowe oraz domowe pompy ciepła. Pompy firmy SPRSUN cechują się energooszczędnością oraz dobrą jakością.


Otrzymują najlepsze oferty na sprzęt do fotowoltaiki

Co wyróżna pompy ciepła Sprsun?

Pompy ciepła Sprsun posiadają normę EN14511 z certyfikatami CCC, CE, CB, SAA, RoHS, TUV, jak i ERP. Dzięki temu firma zyskała wielu klientów na międzynarodowych rynkach. W Polsce oficjalnym partnerem handlowym firmy SPRSUN jest firma Sunday Energy, która posiada w swojej sprzedaży pompy ciepła przeznaczone dla klientów indywidualnych, a także dla odbiorców handlowych. Dlaczego warto zainwestować w produkty Sprsun? Przede wszystkim ze względu na to, że pozwalają one zaspokoić zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową oraz ogrzać, a także schłodzić dowolne pomieszczenie w każdej chwili. Montaż pompy ciepła jest bardzo prosty a urządzenie samo w sobie nie zajmuje dużo miejsca.

Bezpośredni importer paneli pomp ciepła SprSun

Sunday Energy jest oficjalnym partnerem handlowym marki SprSun i bezpośrednim importerem. Oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne pompy ciepła