fbpx
English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Polski Polski

Sklep

0


koszyk

Miło jest nam poinformować, że Sunday Energy zakończył emisję akcji, pozyskując zakładaną kwotę 4 mln zł. Nasze grono Akcjonariuszy spółki powiększyło się o 194 podmioty. Model biznesowy oparty na kilku filarach, współpraca z wiodącymi producentami urządzeń, jak DAH Solar, Leapton Solar i Kehua Tech, działalność w e-commerce, czy rynek PV wspierany wymaganiami UE o neutralności klimatycznej to wybrane czynniki tworzące potencjał spółki.

Sunday Energy w I transzy dla dużych inwestorów spółka oferowała 100 tys. akcji o wartości 2,5 mln zł. Druga transza obejmowała 60 tys. akcji o wartości 1,5 mln zł. Cena emisyjna wynosiła 25 zł. Informacje o akcjach i warunkach ich nabycia były opublikowane od pierwszego dnia oferty publicznej na stronie CrowdConnect.pl oraz stronie internetowej Sunday Energy S.A., na której inwestorzy składali zapisy na akcje.

Dziękujemy naszym nowym Akcjonariuszom za okazałe zaufanie i wiarę w spółkę. Zarówno I, jak i II transza akcji w ramach emisji zakończyły się powodzeniem – co nas cieszy, a jednocześnie motywuje do dalszej pracy.
Mamy przed sobą ambitne cele, które wraz z perspektywami rynkowymi i potencjałem spółki pozytywnie rokują dla wszystkich inwestorów spółki.

Spółka w Dokumencie Ofertowym przedstawiła następujące cele strategiczne:

  • rozszerzenie oferty handlowej o panele o mocy 400W i więcej,
  • tworzenie farm fotowoltaicznych, w tym inwestycje w spółki dedykowane do projektowania oraz budowy farm PV.
  • Strategią firmy jest obejmowanie w takich spółkach większościowych udziałów i przygotowywanie nowych projektów budowy farm,
  • uruchomienie nowej linii biznesowej – usługa demontażu, testowania, serwisowania, magazynowania oraz handlu używanymi komponentami OZE,
  • ekspansja zagraniczna.